Про фірму

Аудиторська фірма "АРКА"Аудиторська фірма "АРКА" працює на ринку аудиторських послуг більше десяти років. За цей час ми придбали знання і досвід, які дозволили нам стати надійним партнером для наших клієнтів. Ми пишаємося тим, що наші клієнти лідирують у таких галузях як електроенергетика, будівництво, хімічна промисловість, легка промисловість, інвестування та фінансові послуги. Серед наших клієнтів є компанії, які ростуть і розвиваються, відповідно потребують якісних послугах у сфері бізнесу та інноваційних рішень, які ми готові їм забезпечити.

Для того, щоб мати можливість забезпечувати комплекс професійних послуг, необхідних клієнтові, ми зібрали команду професіоналів, які постійно розвиваються і наполегливо працюють для досягнення спільної мети.

Ми несемо соціальну відповідальність перед нашими співробітниками і суспільством. Однією з наших основних цілей є повага до суспільних цінностей. Тому фірма Арка прагне до того, щоб виконувати свої зобов'язання перед суспільством і по можливості надавати конкретну допомогу. Ми щорічно перераховуємо пожертви дитячим будинкам та притулкам.