Головна

Аудиторська фірма "АРКА" - українська аудиторська компанія, що об'єднує висококласних фахівців, та має великий досвід роботи в реалізації різних аудиторських та консалтингових проектів у багатьох регіонах України.

Ми - команда відповідальних, цілеспрямованих, амбіційних однодумців, які вміють активно налагоджувати відносини з людьми.

Високий рівень обслуговування забезпечив нам довіру багатьох клієнтів, які рекомендують нас своїм партнерам по бізнесу. Ми щиро вдячні нашим клієнтам за надану нам високу довіру!

Ми прагнемо до розвитку міцних ділових відносин з клієнтами, налаштовані на обмін знаннями та досвідом.


Наші переваги:

  • Наша мета – не ухилення від сплати податків, а оптимальне податкове планування діяльності Клієнта відповідно до вимог законодавства України.
  • Співпраця з аудиторською фірмою дозволить виявити недоліки та помилки у ведені бухгалтерського обліку та звітній документації, а також, можливо, у побудові стратегічних бізнес-планів.
  • Мі маємо досвід у підготовці звітності по IFRS, з метою представлення її іноземним інвесторам або материнським компаніям.
  • Довгострокове взаємовигідне співробітництво.

Чому саме ми?

Метою діяльності нашої фірми є забезпечення ефективного сприяння та допомоги підприємствам та організаціям у здійснення об'єктивної оцінки фінансово-економічного стану бізнесу, запобігання помилок та порушень законодавства у веденні господарської діяльності, а також формування пропозицій, які дозволять підвищите ефективність діяльності економічних служб та створення умов для прийняття ефективних рішень.

Серед клієнтів АФ "Арка" підприємства всіх форм власності, а саме: провідні компанії України в таких галузях промисловості як хімічна, енергетична, харчова, будівництво, торгівля, страхування, іноземні представництва.

<< Назад